aboutus

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.

Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd. Anhui Zline Bakery Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: ZLINE
تعداد کارمندان: 300~400
صادرات کامپیوتر: 30% - 40%
Subsidiary corporation: 3
Market share: Largest industrial line manufacturer in China
Certificate: CE
دربارهی ما
-01-
معرفی

      پس از سالها توسعه، ZLINE به عنوان بزرگترین تولید کننده خط تولید صنعتی در چین، با دو شرکت تابعه کاملا متعلق به خود رشد کرده است، ما بیشتر به گسترش دامنه محصولات خود، ZLINE تمرکز بر تولید خط تولید نانوایی صنعتی، مانند شیرینی سازی شیرینی، شیرینی خط خط کروزان، خط نان و دیگر خط نانوایی صنعتی.

شیرینی کارشناس

شیرینی غذاهای بسیار رایج در سراسر جهان است، کیفیت محصولات نان شیرینی که تا حد زیادی، بر کیفیت لایه بندی خمیر تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که ما تلاش زیادی برای مطالعه شیرینی ها انجام می دهیم و در عین حال هرگز متوقف نمی شویم تا ماشین های ما را بهبود بخشیم تا بتوانیم تقاضای مشتریان را برای انواع شیرینی های مختلف برآورده کنیم. همچنین برای گسترش تنوع خط تولید ما بیشتر تلاش می کنیم .

ظرفیت تحقیق و توسعه

تمام موفقیت های ما از ظرفیت تحقیق و توسعه ما قوی است؛ در حال حاضر ZLINE دارای 300 کارمند است، در حالیکه نزدیک به 50 درصد تکنسین های حرفه ای است. در 45000㎡ZLINE INDUSTRIAL PARK که در ساخت و ساز، 2 مرکز تحقیق و توسعه ماشین آلات، 1 مرکز تحقیق و توسعه مواد غذایی و 3 کارخانه تولید وجود دارد، در آینده ما به طور کامل قادر به پاسخگویی به تقاضای سفارشی مشتریانمان هستیم و سعی خواهیم کرد ارائه دهنده راه حل نانوایی بهتر است.

کیفیت و خدمات

کیفیت همیشه برای ما مهم است، ما هیچگاه قربانی کیفیت برای رقابت در بازار نمی شویم، تمام ماشین های ما تحت سیستم QC قوی تولید می شوند و خط صنعتی به استاندارد اروپایی مونتاژ می شود، محصولات فقط پس از بازرسی و تست دقیق به مشتریان تحویل می شود. بیشتر، تیم پس از فروش ما همیشه آماده ارائه پشتیبانی کامل فنی برای مشتریان سراسر جهان است.

-02-
تاریخ

با دو شرکت تابعه کاملا متعلق به شرکت ما، سازنده تجهیزات حرفه ای در صنایع غذایی اروپا است . ZLINE برای ارائه راه حل نانوایی بهتر است.

پس از سالها توسعه، ZLINE به عنوان بزرگترین سازنده لمینیت صنعتی در چین رشد کرده است. ZLINE تمرکز بر خطوط صنعتی نانوایی مانند لاینرهای خمیر شیرینی، خط تولید شیرینی، خط کروزان و دیگر خط نانوایی صنعتی است . محصولات ما در اروپا، امریکا، آسیا، آفریقا و دیگر کشورها و مناطق بسیار محبوب هستند .

این شرکت همیشه از مفهوم تقاضای "کیفیت و مشتریان"، از طریق نوآوری و توسعه مداوم ، برای رفع تقاضای متنوع مشتری برای تولید شیرینی ها، پیروی می کند. در همان زمان، ZLINE به مشتریان با خدمات حرفه ای، جامع و کارآمد نصب، کمیسیون، آموزش و تعمیر و نگهداری ارائه می دهد تا به دنبال همکاری طولانی مدت و همفانی با تولید کنندگان مواد غذایی در خانه و خارج از کشور باشد.

ZLINE به تدریج به فردا حرکت می کند ...

-03-
سرویس

ZLINE یک خط تولید نانوایی صنعتی پیشرو است و به طور عمده عرضه می کند:

1. زنجیره خمیر لمینیت / لمینیت خط / zacks380 لمیناتور / zks900 لاینر و غیره

2. خط تولید نان صنعتی / پیتزا خط / شیر نان / خط flatbread و غیره.

3. کیک تولید خط / مخلوط کیک مخلوط / کیک سپرده و غیره

همچنین، ما ارائه خدمات مناسب برای مشتریان سراسر جهان:

1. راه حل نانوایی مشاوره

2. طراحی و طراحی طرح بندی گیاهی

3. خدمات خارج از کشور به چهره 2 جلسه چهره با مشتریان

4. Technicains قادر به رفتن به خارج از کشور برای نصب، راه اندازی و آموزش هستند

5. تیم پس از فروش همیشه آماده ارائه پشتیبانی در محل و یا از راه دور است

-04-
تیم ما

ZLINE مالک 3 شرکت مختلف در صنعت نانوایی است و تقریبا 300 کارمند دارد و نیمی از آن

کارمند مردم فنی هستند.

مونتاژ افراد ماهر است و تجربه زیادی در زمینه دارد.

بخش تحقیق و توسعه ما نوآوری و کاملا قادر به طراحی و customtailor برای پروژه های مختلف است.

تیم حرفه ای ما پس از فروش خدمات روزانه را برای مشتریان سراسر جهان ارائه می دهد.

اطلاعات تماس